Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Rosell: Finalja të luhet në Mestalla

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Rosell: Finalja të luhet në Mestalla  Empty
MesazhTitulli: Rosell: Finalja të luhet në Mestalla    Rosell: Finalja të luhet në Mestalla  I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:13 am

Presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, ka preferuar të flasë për vendin ku do të zhvillohet finalja e Copa del Rey, duke thënë se Mestalla është lokacioni më i mirë. Ai u shpreh po ashtu edhe për magjinë e Lionel Messit.

“Duke parë kapacitetin e stadiumit dhe distancën mes dy ekipeve, është shumë e mundur që finalja të mbahet në Valencia. Më pëlqen të shkoj hap pas hapi, ndeshje pas ndeshje. Finalja e Copa del Rey është ende shumë larg dhe unë e ndaj idenë me trajnerin tim që të shkoj ndeshje pas ndeshje, me krenari dhe qetësi”.

“Jam shumë i kënaqur me trajnerin dhe me lojtarët, të cilët kanë bërë punë të përkryer ndaj Atleticos, sepse nuk ishte e lehtë ta mposhtim një ekip aq të rrezikshëm. Lionel Messi është futbollisti më i mirë në botë dhe kjo po shfaqet ndeshje pas ndeshje. Ne kemi lojtarin më të mirë në botë dhe ekipin më të mirë në botë”, ka thënë Rosell.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rosell: Finalja të luhet në Mestalla
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ‘El Classico’ nuk luhet të hënën!
» “Katari 2022" pritet të luhet në dimër
» Blatter: Botërori 2022 do luhet në dimër
» Rosell: Mos e transferoni Fabregasin
» Rosell: Cesc i yni, jo i Realit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: