Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Guardiola: Nuk pata arsye për të mos renovuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Guardiola: Nuk pata arsye për të mos renovuar  Empty
MesazhTitulli: Guardiola: Nuk pata arsye për të mos renovuar    Guardiola: Nuk pata arsye për të mos renovuar  I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 10:32 am

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola ka folur për rinovimin e kontratës së tij, duke thënë se ai nuk ka pasur arsye për të mos rinovuar me klubin deri në vitin 2012.

“Ju nuk mund të jetoni nga e kaluara, më është dashur të shoh nëse kemi mbajtur forcën dhe pasionin, ndërsa lojtarët janë përgjigjur pozitivisht, prandaj jam këtu. Ne jemi në finale të Kupës, jemi liderë në La Liga dhe po shkojmë drejt fundit të ezonit, nuk ka pasur arsye pse të mos rinovoj”.

“Tani duhet të jemi vigjilentë dhe të mos bëjmë gabime. Tani të gjithë janë të kënaqur. Pas katër viteve ne do të jemi më pranë fundit se sa fillimit, por varet nga dëshira jonë për të vazhduar lojën e mirë”, theksoi tekniku i Barcelonës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardiola: Nuk pata arsye për të mos renovuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Guardiola: Sa më larg Realit!
» Guardiola kërkon Robben?
» Guardiola: Topi i Artë për të gjithë
» Guardiola: Mourinho, më i miri në botë
» Guardiola shmang pyetjet për Realin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: