Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Torres premton gola

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Torres premton gola   Empty
MesazhTitulli: Torres premton gola    Torres premton gola   I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:04 am

Torres premton gola   F.0214171932246_m

Sulmuesi i Chelseat, Fernando Torres, është betuar se do të realizojë shumë gola në shkëmbim të besimit që i ka dhënë pronari i klubit, Roman Abramovich.
Spanjolli u transferua në Stamford Bridge për 50 milionë funte, ndërsa ‘u sulmua’ nga kritikët për paraqitjen e dobët ndaj ish-ekipit të tij, Liverpool.

“Si sulmues nga unë kërkohen gola, prandaj unë do të shënoj. Ende nuk e kam parë Roman Abramovichin. Të shpenzosh aq shumë para për mua do të thotë se ai ka ëndrra që të shkruajë historinë”.

“Unë duhet ta paguaj borxhin tim në fushë. Është bukur që ka paguar aq shumë për mua”, ka thënë Torres për The Sun. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Torres premton gola
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
»  Edhe një barazim pa gola për Cityn
» Del Bosque: Shënuam shumë pak gola
» Mourinho: Benzema, më pak gola se Ramos dhe Carvalho
» G8-a premton më shumë ndihmë
» Zvicra premton përkrahje në arsim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: