Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Fabregas: Barcelona më e mira

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Fabregas: Barcelona më e mira   Empty
MesazhTitulli: Fabregas: Barcelona më e mira    Fabregas: Barcelona më e mira   I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 8:06 am

Fabregas: Barcelona më e mira   F.0214221147480_m

Kapiteni i Arsenalit, Cesc Fabregas u ka bërë thirrje bashkëlojtarëve që të shfaqin paraqitjen më të mirë në karrierën e tyre ndaj Barcelonës, pasi që mendon se katalanasit kanë ekipin më të mirë në botë.
“Ne e dimë se ata janë ekipi më i mirë në botë dhe kjo është një ndeshje e vështirë për ne. Ne do të bëjmë më të mirën. Ne kemi ekip të mirë, me cilësi dhe energji. Ne jemi shumë të motivuar”.

“Ne nuk duhet të brengosemi aq shumë për ta. Ne duhet të luajmë pa frikë. Sezonin e kaluar në Emirates i respektuam tepër. Ne duhet të luajmë lojën tonë”, u shpreh Fabregas për The Sun. /Telegrafi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Fabregas: Barcelona më e mira
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
»  Barcelona nuk ka para për Fabregas?
» Fabregas: Do të shkoj te Barcelona
» Ibrahimovic për Fabregas?
» Fabregas-Wengerit: Do të largohem
» Xavi: Fabregas lojtar i Barcelonës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: