Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Messi: Kurrë nuk do të shkoj te Reali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Messi: Kurrë nuk do të shkoj te Reali   Empty
MesazhTitulli: Messi: Kurrë nuk do të shkoj te Reali    Messi: Kurrë nuk do të shkoj te Reali   I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 8:50 am

Messi: Kurrë nuk do të shkoj te Reali   F.0318224934313_m

Futbollisti më i mirë në botë, Lionel Messi, i ka siguruar tifozët e Barcelonës se ai nuk do të transferohet kurrë te rivali i përbetuar, Real Madrid.
“Ju kurrë nuk mund të thuani kurrë, por zgjedhja ime është të qëndroj këtu. Marrëdhëniet e mia me Pep Guardiolën janë të shkëlqyera, ndërsa ai ka krijuar një grup mjaft të bashkuar këtu”.

“Unë dua të qëndroj këtu, të përfundoj karrierën te Barcelona dhe ndoshta në fund të luaj në Argjentinë. Unë dua që e gjithë karriera ime në Evropë të jetë me Barcelonën”, ka thënë Messi. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Messi: Kurrë nuk do të shkoj te Reali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: