Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Tifozi i ofron banane brazilianit Carlos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Tifozi i ofron banane brazilianit Carlos  Empty
MesazhTitulli: Tifozi i ofron banane brazilianit Carlos    Tifozi i ofron banane brazilianit Carlos  I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 6:43 pm

Tifozi i ofron banane brazilianit Carlos  23-Carlos5

Moskë, 23 mars - Një tifoz i Zenitit ka ofenduar mbrojtësin Roberto Carlos, i cili luan me Anzhin, duke i ofruar nga shkallët e stadiumit një banane.
Siç duket në një foto të publikuar nga një faqe interneti ruse, tifozi i ka drejtuar bananen brazilianit kampion bote në vitin 2002, gjatë ndeshjes që Zeniti luajti ndaj Anzhit.
Gjithsesi, Roberto Carlos ka deklaruar se nuk është ofenduar nga gjesti i të hënës së kaluar: “Në 37 vitet që kam kaluar kam parë nga të gjitha llojet dhe nuk më bën përshtypje një banane. Nëse dikush donte të më fyente me këtë gjë, atëherë shpresoj që ta vrasë ndërgjegjja”, transmeton TCH.
Ndërkohë Zenit ka bërë të ditur se ka nisur një hetim së bashku me policinë për të gjetur tifozin racist.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Tifozi i ofron banane brazilianit Carlos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tifozi problematik kërkon ndihmë!
» Mourinho ia dhuron një tifozi biletën e finales
» Reali ofron pak për Maicon
» Katari ofron 20 milionë euro për Guardiolën
» Kosova i ofron Japonisë ndihmën e FSK-së

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: