Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Real pa tre lojtarët më të mirë kundër Totenhemit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Real pa tre lojtarët më të mirë kundër Totenhemit   Empty
MesazhTitulli: Real pa tre lojtarët më të mirë kundër Totenhemit    Real pa tre lojtarët më të mirë kundër Totenhemit   I_icon_minitimeSat Apr 02, 2011 7:51 am

Trajneri i Real Madridit, Hoze Murinjo, ka thënë se skuadra e tij nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Ronaldos, Benzemës dhe Marçelos, në takimin e radhës kundër Sportin Hihon.
Sipas portugezit “treshja” do të mungojë edhe në përballjen e parë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, kundër Totenhemit.
Të tre futbollistët në fjalë mund të mungojnë për shkak të lëndimeve.
“Stafi mjekësor më ka thënë se Ronaldo, Benzema dhe Marçelo mund të luajnë vetëm në ndeshjen kundër Atletiko Bilbaos”, ka thënë Murinjo.
“Los Blankos”, me Bilbaon do të luajnë pas ndeshjes me Sporting Hihonin dhe Totenhemit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Real pa tre lojtarët më të mirë kundër Totenhemit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lukaku: Ëndërroj Real Madridin
» Moratti përgëzon lojtarët për titullin
» Mourinho: Lojtarët e Realit nuk janë yje
» Pardew: Lojtarët e Newcastle luajtën si luanët
» Maradona nuk zgjedh mjete për të motivuar lojtarët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: