Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Neuer të bëhet më i miri në botë te United

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Neuer të bëhet më i miri në botë te United   Empty
MesazhTitulli: Neuer të bëhet më i miri në botë te United    Neuer të bëhet më i miri në botë te United   I_icon_minitimeMon Apr 04, 2011 7:24 am

Neuer të bëhet më i miri në botë te United   F.0403180539866_m

Menaxheri i kombëtares gjermane, Oliver Bierhoff, ka deklaruar se Manuel Neuer është në gjendje që ta përballojë presionin e të qenurit portier te Manchester United, përderisa pret që portieri gjerman në rast të kalimit në Old Trafford të shndërrohet në gardianin më të mirë në rruzull.
“Neuer ka një vendim të madh para vetes, por sigurisht se ai ka aftësinë për të zëvendësuar Van der Saarin te United. Unë kam qenë i ri kur kalova në Itali dhe ishte mirë për mua, kështu është edhe për Ozil dhe Khediran”.

“Neuer duhet të luajë, kjo është më e rëndësishme, por sigurisht se ai do t’i përshtatej futbollit anglez nëse kalon te United. Ai është portier i shkëlqyer dhe mund të bëhet më i miri në botë. Ekziston presion mbi të për të qëndruar te Schalke, sepse është klubi i tij i vendlindjes dhe ai është në atë klub që nga fëmijëria, kështu që do të ketë presion, sidomos nëse kalon te Bayerni”, deklaroi Bierhoff. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Neuer të bëhet më i miri në botë te United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» United në luftë me Bayernin për Neuer
» Florentino: Ozil mund të bëhet më i miri në botë
»  Balotelli: Dua të bëhem më i miri në botë
» Juninho: CR7, më i miri nga gjuajtjet e lira
» Zanetti: Më i miri është kampion

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: