Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Katër ‘el Classico’ për 18 ditë?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Katër ‘el Classico’ për 18 ditë?   Empty
MesazhTitulli: Katër ‘el Classico’ për 18 ditë?    Katër ‘el Classico’ për 18 ditë?   I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 7:06 am

Katër ‘el Classico’ për 18 ditë?   F.0407190912992_m

Emocionet e El Classicos, derbit më të madh në botën e futbollit mes dy rivalëve Real Madridit dhe Barcelonës dalëngadalë kanë filluar të kaplojnë tifozët e futbollit spanjoll.
Kjo për shkak se pritet të kemi jo më pak se katër përballje direkte mes rivalëve brenda vetëm 18 ditëve, pasi edhe Reali edhe Barcelona tashmë e kanë aranzhuar takimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.Katër ‘el Classico’ për 18 ditë?   Ronaldo%20messi%20mix(3)


Pos dy gjysmëfinaleve të cilat do të mbahen njëra në fund të prillit dhe njëra në fillim të majit, të dy këto në kuadër të Ligës së Kampionëve, dy përballjet tjera do të zhvillohen në kuadër të La Ligas (më 16 prill) dhe një tjetër më 20 prill (Coppa del Rey). /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Katër ‘el Classico’ për 18 ditë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mourinho do të fitojë në ‘el Classico’
» Del Bosque neutral për ‘el Classico’
» ‘El Classico’ nuk luhet të hënën!
»  Guardiola: ‘el Classico’, preferuam të hënën
» Guardiola: Ky ‘el Classico’, sikurse ai i kaluar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: