Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Shkroi temën e diplomës për aventurat e saj seksuale gjatë studimeve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Shkroi temën e diplomës për aventurat e saj seksuale gjatë studimeve   Empty
MesazhTitulli: Shkroi temën e diplomës për aventurat e saj seksuale gjatë studimeve    Shkroi temën e diplomës për aventurat e saj seksuale gjatë studimeve   I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 7:19 am

Shkroi temën e diplomës për aventurat e saj seksuale gjatë studimeve   F.0407095125885_m

Amerikania Karen Owen vendosi të shkruajë një punim diplome kreative dhe edukative në të njëjtën kohë. E titulloi: “Edukimi jashtë shkollës: Perfeksionimi në rajonin e studimit horizontal”. Ajo bëri një analizë lidhur me burrat me të cilët fjeti gjatë studimeve, ndërsa pikët i ndau bazuar në qëndrueshmërinë, madhësinë e penisit, kreativitetin në shtrat, tërheqjen, argëtimin, agresivitetin dhe shkallën e argëtimit, ndërsa pikë shtesë fituan edhe ata me zë të bukur.
Adhuruesja e seksit për një natë ka fjetur me djemë në vende të ndryshme, përfshirë edhe librarinë e universitetit.

Më së tepërmi i pëlqenin sportistët, ndërsa të gjitha këto i arsyetoi në 42 faqe pune të përcjella me 13 fotografi të të dashurve të cilët i ka veçuar për këtë “hulumtim”. Megjithatë, puna e saj rrjedhi disi në internet, ndërsa deri më tash atë e kanë lexuar dhjetra mijëra njerëz, ndërsa emri i saj është përmendur edhe në lajme. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Shkroi temën e diplomës për aventurat e saj seksuale gjatë studimeve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Posti i sherrit në Fakultetin e Studimeve Islame
» E shkroi “mini” ku s’duhet dhe fitoi një makinë
» Modelja më e gjatë në botë.
» Ushtrimet të çojnë në kulmin e dëshirës seksuale
» Gjermani me mbiemrin më të gjatë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: