Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Geci për çdo gjë fajëson SHIK-un

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Geci për çdo gjë fajëson SHIK-un  Empty
MesazhTitulli: Geci për çdo gjë fajëson SHIK-un    Geci për çdo gjë fajëson SHIK-un  I_icon_minitimeWed Sep 07, 2011 11:20 am


Gani Gecit, ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës, s’ka kush që ia heq nga mendja se çdo gjë që publikohet kundër tij, është e fabrikuar nga ish-Shërbimi Informativ i Kosovës.

Madje ai është shumë i bindur se edhe në raportin e fundit të publikuar nga Wikileaksi, ku ish-ambasadorja amerikane në Kosovë, Tina Kaidanow, e cila atë e cilëson si “bandit”, ka gisht SHIK-u.

Në kabllogramin diplomatik të publikuar nga Wikileaksi, ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Dardanisë është përshkruar si njëri i dhunshëm.

Por ish-deputeti Geci, në një bisedë për Express, thotë se këtë epitet e ka “bakshish nga njerëzit e SHIK-ut”, për të cilët beson se tashmë janë të akuzuar për krime të ndryshme.

“Këtë ma kanë bërë njerëzit e PDK-së gjegjësisht të SHIK-ut dhe një pjesë e LDK-së”, thotë Gani Geci.

Ai thotë se në kabllogram përmendet rrahja e ish-kryetarit të Komisionit për buxhet të Kuvendit të Kosovës, Gani Kocit, e që sipas Gani Gecit, nuk e ka bërë kurrë, e madje nuk ishte as deputet në atë mandat.

“Gani Kocin unë e kam dajë dhe kam raporte shumë të mira me të. Unë nuk isha deputet në kohën kur flitet për rrahjen e tij”, thotë ish-deputeti Gani Geci.

Ai sqaron se me zyrtarë amerikanë ka takime të rregullta javore, por nuk tregon se me kënd apo për çfarë takohet.

“Unë nuk jam spiun i asnjë ambasade, unë nuk i spiunoj shokët, unë çka flas, flas publikisht”, thotë Geci.

Anëtari i LDD-së tregon se ka një bashkëpunim të mirë me amerikanët në Kosovë. Për të qenë më bindës, ai thotë se në vitin 2001, familja e tij është nderuar me mirënjohje nga ish-Zyra amerikane (tani ambasadë) për kontribut në luftë dhe paqe. “Përveç kësaj, në tetor të vitit 2010, në Bonsteel është ngritur flamuri amerikan për mua, për kontributin që kemi dhënë si familje”, tregon ai. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Geci për çdo gjë fajëson SHIK-un
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: