Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Anelka: E pranoj përjashtimin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Anelka: E pranoj përjashtimin Empty
MesazhTitulli: Anelka: E pranoj përjashtimin   Anelka: E pranoj përjashtimin I_icon_minitimeSun Jun 20, 2010 7:57 am

Anelka: E pranoj përjashtimin Anelka-goal

Pak orë pasi mori vesh se ishte përjashtuar nga kombëtarja franceze, për shkak të fyerjeve të rënda ndaj trajnerit Raymond Domenech, Nicolas Anelka ka pranuar përjashtimin e tij nga përfaqësuesja franceze.
“Unë kam respekt të madh për ekipin e Francës, unë gjithashtu kam respekt të madh për të gjithë bashkëlojtarët e mi, pa përjashtim, unë këmbëngul në këtë. Franca ka një ndeshje të madhe të martën ndaj Afrikës së Jugut, nga e cila mund të kualifikohet në Botëror. Kjo është arsyeja pse nuk preferoj të flas tani”.

“Por, më duhet të sqaroj se komentet që u shfaqën në shtyp nuk janë të mia. Natyrisht, kam pasur një diskutim të nxehtë me trajnerin, por është mbajtur diskrete nga zhveshtorja, mes trajnerit dhe meje, para bashkëlojtarëve të mi dhe stafit. Kjo nuk është dashur të dalë kurrë nga zhveshtorja. Nuk e di kush mund të përfitojë nga këso lloj gjërash, por natyrisht nuk është ekipi”.

“Kurrë nuk ka qenë qëllimi im që ta dëmtoja ekipin francez, institucion që e respektoj. Unë e pranoj përjashtimin tim nga Franca dhe i dëshiroj çdo të mirë kombëtares franceze ndaj Afrikës së Jugut”, deklaroi Anelka për Francesoir.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Anelka: E pranoj përjashtimin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: