Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Demaçi: Pranoj të bëhem president

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Demaçi: Pranoj të bëhem president   Empty
MesazhTitulli: Demaçi: Pranoj të bëhem president    Demaçi: Pranoj të bëhem president   I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 4:26 pm

Aktivisti shumëvjeçar për të drejtat e njeriut, Adem Demaçi, do të pranojë ofertën për t’u bërë president, nëse kjo i kërkohet nga partitë parlamentare. Emri i tij është lakuar për president të vendit, që para 22 shkurtit, kur Kuvendi, me procedura jokushtetuese, zgjodhi Behgjet Pacollin në këtë post.
Por, edhe tash, kur vendi është pa president, ka zëra që thonë se Demaçi do të ishte njeriu i duhur për t’u vënë në krye të shtetit. Në një prononcim për Radion Evropa e Lirë, Demaçi u shpreh i gatshëm të marrë përsipër këtë detyrë.

“Mua zyrtarisht askush nuk më ka ofruar, unë vetëm kam përsëritur deklaratat e mia gjithmonë që jam në shërbim të popullit im, shtetit tim, kombit tim. Nuk kam çka të diskutoj, unë jam njeri i kohëve të vështira, i detyrave të vështira, i situatave kur të gjitha rrugët bllokohen”, tha Demaçi.

Ngjashëm u shpreh një ditë më parë edhe ministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Agim Çeku. Ai tha se për hir të stabilitetit politik, do të pranonte të udhëhiqte shtetin, po qe se do të kandidohej. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Demaçi: Pranoj të bëhem president
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anelka: E pranoj përjashtimin
» Adem Demaçi: Tashmë ka ardhur radha e çështjes çame të zgjidhet sa më shpejtë dhe në mënyrë efikase nga pala greke
» Lucio: Dua të bëhem si Dunga
» Serbia t’i pranoj diplomat e universiteteve të Kosovës
» LDK pa emra për president

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: