Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Lippi: Duhet të luajmë më mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Lippi: Duhet të luajmë më mirë Empty
MesazhTitulli: Lippi: Duhet të luajmë më mirë   Lippi: Duhet të luajmë më mirë I_icon_minitimeThu Jun 24, 2010 8:28 am

Lippi: Duhet të luajmë më mirë

Bosi i kombëtares italiane, Marcello Lippi, ka këmbëngulur se skuadra e tij është plot besim se do të kualifikohet më tej në Botëror, por vetëm nëse përmirësohet loja e Azzurëve.
“Ne nuk jemi lëkundur nga kjo situatë, besimi ekziston ende. Nuk kemi luajtur dhe aq mirë deri tani, por ne duhet të luajmë më mirë. Nuk duam që kjo të jetë ndeshja jonë e fundit. Djemtë e mi kanë shpirt të madh dhe ne duhet vetëm të përmirësohemi, sidomos në sulm. Ne duam të kalojmë përtej në fazën e eliminimit direkt”.

“Pirlo do të jetë në pankinë. Ata kanë sulmues të shpejtë. Për sllovakët e mjaftueshme është vetëm fitorja dhe ata këtë do të tentojnë ta bëjnë. Ndërsa edhe ne nuk duhet të harrojmë se barazimi nuk është i mjaftueshëm ”, tha Lippi para gazetarëve.Lippi: Duhet të luajmë më mirë PicImg_WORLD_CUP_2010_2752
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Lippi: Duhet të luajmë më mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: