Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Henry: Isha i izoluar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Henry: Isha i izoluar  Empty
MesazhTitulli: Henry: Isha i izoluar    Henry: Isha i izoluar  I_icon_minitimeSat Jun 26, 2010 8:44 am

Henry: Isha i izoluar  F.0626000038514_m

Thierry Henry ka pranuar se ka qenë i izoluar në skuadrën franceze gjatë katastrofës në Botërorin, Afrika e Jugut 2010.
“Unë kam mundur të jem vëllai i madh, por nuk isha më. U ndjeva i izoluar, nuk ka rëndësi se nga kush. Ata nuk flisnin me mua sikurse më parë. Më herët ata flisnin me mua më shumë. Por kur nuk ka kredibilitet në grup, atëherë bëhet shumë e vështirë. U ndjeva i izoluar dhe në një pikë të caktuar, u godit krenaria ime”.

“Nuk e di nëse këtu ka të bëjë dhe çështja Anelka. Aty vërtet ka pasur diçka. Por, nuk mendoj se ka pasur klane. Unë mund t’u them se kurrë nuk ka pasur grindje, nuk kam parë ndonjë lojtar të vë presion ndaj dikujt. Vendimet ishin grupore”.

“Vendimi për përjashtimin e Anelkas u mor para autobusit. Në atë kohë ishte unanime. Askush nuk vuri presion ndaj askujt. Ne është dashur të tregojmë mbështetje për Anelkan, sepse nuk ishte ajo çfarë tha ai. Ne e dimë se ai do të përjashtohej të nesërmen, pa u konsultuar me ne. Ata është dashur të flasin me të, ta suspendojnë për Botëror, por ta lënë me ekipin. Por, ta dërgosh në shtëpi në atë mënyrë! Unë e kam pasur atë çështjen e lojës me dorë, isha i vetmuar, e di si është ai pozicion. Ne nuk kemi mundur ta lëmë bashkëlojtarin ashtu. Por, kur i shikojmë pasojat, atëherë them se ishte gabim”, deklaroi Henry për Canal+. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Henry: Isha i izoluar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: