Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Bush e Putin ishin shtyrë se cili e ka qenin më të fortë!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Bush e Putin ishin shtyrë se cili e ka qenin më të fortë! Empty
MesazhTitulli: Bush e Putin ishin shtyrë se cili e ka qenin më të fortë!   Bush e Putin ishin shtyrë se cili e ka qenin më të fortë! I_icon_minitimeSun Nov 07, 2010 11:28 am

Bush e Putin ishin shtyrë se cili e ka qenin më të fortë! F.1105182427871_m
Ish-presidenti amerikan George Bush dhe ai rus Vladimir Putin, një herë janë zënë edhe për qentë e tyre. Këtë episod e kujton ish-presidenti i SHBA-ve në memoaret e veta të cilat do të publikohen më 9 nëntor.
Ish-presidentët ishin takuar në një rast në Camp David, ndërsa Bush ia kishte prezantuar Putinit qenin e tij, terrierin skocez, me emrin Barney. Kur Bush vizitoi Rusinë, Putini e mori atë për shëtitje nëpër pronën e vet.

“Një qen i zi i madh i racës labrador vrapoi drejtë nesh. Duke e parë me sy që i shkëlqenin, Vladimiri më tha: ‘A po e sheh është më i madh, më i fortë dhe më i shpejtë se Barney yt’”, shkruan Bush në memoaret e tij.

Ish presidenti këtë anekdotë ia kishte treguar edhe kryeministrit të Kanadasë, Stephen Harpe, i cili i kishte thënë: “Shyqyr që ta ka treguar vetëm qenin”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bush e Putin ishin shtyrë se cili e ka qenin më të fortë!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Maqedonasit: Ilirët ishin barbarë
» Shpëtoi qenin, plagosi 25 udhëtarë
» Gruaja përzë burrin, e detyron të jetojë me qenin
» Cili eshte????????
» Mi kompjuterik i cili i do krevatet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: