Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Barcelona ultimatum Fabregasit!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Barcelona ultimatum Fabregasit! Empty
MesazhTitulli: Barcelona ultimatum Fabregasit!   Barcelona ultimatum Fabregasit! I_icon_minitimeMon May 17, 2010 6:07 pm

Barcelona kërkon një përgjigje përfundimtare nga kapiteni i Arsenalit, Cesc Fabregas, për një kalim të tijin në Camp Nou.


Barcelona ultimatum Fabregasit! F.0517165031202_m


News of the World njofton se përkundër dëshirës së Fabregasit për të kaluar në radhët e Blaugranëve, janë këta të fundit ata që kërkojnë finalizimin e marrëveshjes që vlen 40 milionë funte.

Ata ia kanë bërë me dije mesfushorit spanjoll se ai duhet të vendosë nëse dëshiron të kalojë, sepse ata nuk do të presin përgjithmonë.

Messi nga ana tjetër ka lëvduar përpjekjet e skuadrës së tij për ta transferuar asin e Arsenalit: “Nëse Fabregas do të vinte do të ishte fantastike për klubin, ndërsa stafi do të ishte shumë i kënaqur me të. Unë e njoh atë shumë mirë dhe do të isha shumë i lumtur për të, nëse ai vjen këtu, por ai nuk më ka thirrur të më thotë se ai do të vijë”, është shprehur Messi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Barcelona ultimatum Fabregasit!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xavi: I kam thënë Fabregasit të vijë te Barcelona
»  Barcelona nuk ka para për Fabregas?
» Fabregas: Barcelona më e mira
» Barcelona mund Getafen
» Xavi: Do të pensionohem te Barcelona

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: