Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Euro në nivelin më të ulët gjatë katër viteve të fundit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Euro në nivelin më të ulët gjatë katër viteve të fundit Empty
MesazhTitulli: Euro në nivelin më të ulët gjatë katër viteve të fundit   Euro në nivelin më të ulët gjatë katër viteve të fundit I_icon_minitimeTue May 18, 2010 5:39 pm

Euro-ja sot shënoi rënie në nivelin më të ulët në krahasim me dollarin amerikan gjatë katër viteve të fundit. Euroja rra në 1.2237 dollarë edhe përkundër shumave të mëdha të cilat janë dedikuar për mbajtjen e kësaj valute evropiane.
Euro në nivelin më të ulët gjatë katër viteve të fundit F.0518103304645_m

Ekspertët konsiderojnë se krahas pakove për të ndihmuar mbajtjen e euros nevojiten edhe masa të ashpra të kursimit për të ulur deficitet buxhetore dhe borxhet shtetërore.

Analistët konsiderojnë se rënia e vlerës së euros mund të ngadalësojë rritjen ekonomike në eurozonën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Euro në nivelin më të ulët gjatë katër viteve të fundit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krasniqi: Kosova ka shënuar progres viteve të fundit
» Vë bast 2.5 euro, fiton 1.6 milion euro
» Dushi kundër tensionit të ulët
» Të dhëna dëshpëruese për nivelin e korrupsionit
» Vëzhguesit partiakë refuzuan ta lëshojnë vendvotimin në Zabel të Ulët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: