Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Facebook mbyllet më 15 mars 2011?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Facebook mbyllet më 15 mars 2011?  Empty
MesazhTitulli: Facebook mbyllet më 15 mars 2011?    Facebook mbyllet më 15 mars 2011?  I_icon_minitimeMon Jan 10, 2011 3:02 pm

Mark Zuckerberg ka thënë se Facebook do të mbyllet gjatë muajit mars të këtij viti. Sipas tij, menaxhimi i faqes është bërë shumë stresues.

“Facebook ka dal jashtë kontrollit” mësohet të ketë thënë Zuckerberg në një konferencë për media, jashtë zyrës së tij në Palo Alto. Për më tepër, Zuckerberg citohet të ketë thënë se “stresi nga menaxhimi i rrjetit social më ka shkatërruar jetën. Duhet t’i jap fund kësaj”.

Sipas faqes Weekly World Review thuhet se vetë Mark Zuckerberg e ka pranuar se që nga 15 marsi i këtij viti, përdoruesit nuk do të kenë më qasje në llogaritë e tyre në Facebook.

“Pas 15 marsit, tërë faqja do të mbyllet” ka thënë Avrat Humarthi, zëvendës drejtor i teknologjisë në Facebook. “Kështu që nëse dëshironi t’i ruani fotografitë tuaja, atëherë hiqni ato nga interneti. Ju nuk do të mund t’i ktheni ato, pasi që të mbyllet Facebook".

Ndërsa ky lajm është paraqitur në internet, Telegrafi.com ka konsideruar se duhet të ju njoftojë për këtë gjë, mirëpo ende është pikëpyetje nëse kjo informatë është zyrtare, dhe nëse me të vërtetë do të ndodhë kështu.

Të paktën, këtë nuk e ka thënë vetë themeluesi i këtij rrjeti social në ndonjë konferencë për media, në të cilën mund të shihet dhe të besohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Facebook mbyllet më 15 mars 2011?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» UPZ rrezikon të mbyllet
»  Produktet teknologjike të vitit 2011
» 50 ueb-faqet më të mira për vitin 2011
» Vullkani në Ekuador, mbyllet aeroporti i Guajakuil
» iPad 2 i gatshëm gjatë 2011?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: