Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Chelsea, jo më shumë se 20 milionë për Luiz

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Chelsea, jo më shumë se 20 milionë për Luiz  Empty
MesazhTitulli: Chelsea, jo më shumë se 20 milionë për Luiz    Chelsea, jo më shumë se 20 milionë për Luiz  I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 7:55 am

Sipas të gjitha gjasave David Luiz nuk do të kalojë te Chelesa gjatë afatit kalimtar të janarit, pasi që Blutë nuk dëshirojnë të derdhin më shumë se 20 milionë euro në arkat e klubit portugez Benfica.

Chelesa së fundmi ka bërë një ofertë prej 20 milionë eurosh për asin brazilian të Benficas, por këta të fundit nuk dëshirojnë të dëgjojnë shuma nën 25 milionë euro.

Arsyeja kryesore pse Chelsea nuk dëshiron të paguajë shuma marramendëse për mbrojtësin e talentuar është për shkak se ai nuk ka të drejtë të luajë në Ligën e Kampionëve, pasi u përfshi në këtë garë me Benfican gjatë fazës grupore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Chelsea, jo më shumë se 20 milionë për Luiz
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Chelsea shumë pranë David Luiz
» Luiz i ngazëllyer me transferimin te Chelsea
» Chelsea, ofertë 20 milionë për Ozil
» Chelsea ofron 50 milionë euro për Kakan
» Chelsea bën ofertë të dytë për Torres, 60 milionë funte!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: