Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Reina: 2010-ta viti më i keq te Liverpool

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Reina: 2010-ta viti më i keq te Liverpool  Empty
MesazhTitulli: Reina: 2010-ta viti më i keq te Liverpool    Reina: 2010-ta viti më i keq te Liverpool  I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 3:52 pm

Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina, e vlerëson vitin 2010 si vitin më të keq në karrierën e tij në Anfield.

Reina fitoi Kupën e Botës me Spanjën, por thotë se dështimi i Liverpoolit e ka prekur thellë atë.

“Ka qenë vështirë gjatë vitit të kaluar. Mund të thoni se që kur kam arritur te Liverpool, 2010-ta ka qenë mbase viti më i keq, pasi nuk kemi qenë aty ku kemi dashur të jemi dhe të mungojmë në Ligën e Kampionëve ka qenë një goditje e madhe”, ka thënë Reina.

“Por tash është koha ta ndryshojmë këtë. Për shkak të madhësisë së klubit Liverpooli duhet të luftojë për kreun e tabelës, jo për fundin dhe kjo duhet të jetë synimi ynë”, ka thënë më tej spanjolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Reina: 2010-ta viti më i keq te Liverpool
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Suarezi kalon në Liverpool
» Reina i dëshpëruar pas largimit të Benitez
» Reina nuk është i hidhëruar në Torresin
» Reina: Torres dëshiron të qëndrojë
» Aquilani qëndron në Liverpool

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: