Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

  Kuvendi mund të mblidhet para 24 shkurtit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

  	  Kuvendi mund të mblidhet para 24 shkurtit  Empty
MesazhTitulli: Kuvendi mund të mblidhet para 24 shkurtit      	  Kuvendi mund të mblidhet para 24 shkurtit  I_icon_minitimeSat Feb 12, 2011 10:43 am

Edhe pse është vendosur që më 24 shkurt të mbahet seanca konstituive e Kuvendit të Kosovës, ka gjasë që kjo seancë të thirret me herët, pavarësisht datës që është vendosur gjatë një takimi të përbashkët mes kryesisë së vjetër të Kuvendit dhe përfaqësuesve të partive parlamentare të dala nga zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare të12 dhjetorit.

Të premten mbrëma, Klan Kosova raportoi se PDK-ja i ka bërë thirrje deputetëve të saj që të mos dalin këto ditë jashtë vendit pasi ekziston mundësia që seanca konstituive të thirret para datës 24 shkurt.

Ndërkohë regjistrimi i deputetëve vetëm ka filluar dhe është njoftuar se më shumë se gjysma e 120 deputetëve deri më tani janë regjistruar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kuvendi mund të mblidhet para 24 shkurtit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe sot mblidhet Kuvendi i Kosovës
» Kuvendi i shtatë zgjedhor i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka nisur punimet të dielën, ku 355 delegatë do të vendosin për zgjedhjen e strukturave udhëheqëse, kryetarit dhe këshillit të përgjithshëm të partisë. Kuvendi është hapur me intonimin e himnit sht
» Mblidhet mbi 13 milionë euro nga tatimi në pronë
» Kuvendi s’e zë kabinetin qeveritar
» Kuvendi zgjedhor i LDK-së më 7 nëntor

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: