Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Qeni më i shtrenjtë në botë, 1 milion euro

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Qeni më i shtrenjtë në botë, 1 milion euro  Empty
MesazhTitulli: Qeni më i shtrenjtë në botë, 1 milion euro    Qeni më i shtrenjtë në botë, 1 milion euro  I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 8:51 pm

Qeni më i shtrenjtë në botë, 1 milion euro  16qeni5

Londër, 16 mars – Një këlysh i mastifit tibetan është bërë qeni më i shtrenjtë në botë, meqë u shit për 1 milion euro. Konsiderohet se është rasa më e vjetër në botë, kurse legjenda thotë se e kishin Xhingis Kani dhe Buda, shkruan “Daily Telegraph”.
Në kohë të fundit, mastifi tibetan është shndërruar në simbol statusor të klasës së re të kinezëve të pasur.
Ky lloj qensh konsiderohet racë e pastër kineze dhe vështirë mund të gjendet jashtë Tibetit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Qeni më i shtrenjtë në botë, 1 milion euro
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vë bast 2.5 euro, fiton 1.6 milion euro
» 6 milionë euro stilografi më i shtrenjtë në botë
» Doneri më i shtrenjtë në botë
» Fotoja më e shtrenjtë në botë
» Ndërtohet shtëpia më e shtrenjtë në botë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: