Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Pacolli ia mësyn Afrikës për njohje të reja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Pacolli ia mësyn Afrikës për njohje të reja  Empty
MesazhTitulli: Pacolli ia mësyn Afrikës për njohje të reja    Pacolli ia mësyn Afrikës për njohje të reja  I_icon_minitimeMon May 02, 2011 11:09 am

Zëvendëskryeministri i ngarkuar për të sjellje të njohjeve dhe të investimeve, Behgjet Pacolli ka treguar se fundi i javës së ardhshme do të shënojë edhe fillimin e një misioni lobues të tij për njohjen e Kosovës në kontinentin e Afrikës.

“Unë para dy ditëve e kam marr postin e zëvendëskryeministrit dhe misionin e lobimit do ta filloj. Nga fundi i javës së ardhshme unë do t’ia mësyj rrugës sime, do të jem në Afrikë dhe do t’i vizitoj disa shtete në veriperëndim të këtij kontinenti”, ka thënë Pacolli.

Zëvendëskryministri nuk ka dashur të zbulojë vendet që do t’i vizitojë, ngase, sipas tij, Serbia është duke zhvilluar një aktivitet të kundërtën me atë të Kosovës, por këto shtete të Afrikës janë vende tek të cilat ai është i përqendruar dhe do të jetë atje.

Pacolli ka dashur të besojë se me t’u kthyer në Prishtinë nga ky aksion mundi ka për t’u shpërblyer.

“Unë duhet të udhëtoj, duhet të shkoj në vend dhe mbas kthimit tim do të jetë çdo gjë e qartë. Unë besoj se procesi i njohjeve të Kosovës do të fillojë”, ka thënë Pacolli për Kohën Ditore. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Pacolli ia mësyn Afrikës për njohje të reja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pacolli lobon për njohje të reja
» Pacolli në Afrikë, kërkon njohje të reja të Kosovës
» Pacolli nuk i ndahet Afrikës
» Paralajmërohen njohje të reja
» Pacolli paralajmëron njohje të re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: