Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Arshavin: Nuk kam si ta mbaj mend sezonin e kaluar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Arshavin: Nuk kam si ta mbaj mend sezonin e kaluar Empty
MesazhTitulli: Arshavin: Nuk kam si ta mbaj mend sezonin e kaluar   Arshavin: Nuk kam si ta mbaj mend sezonin e kaluar I_icon_minitimeTue Jun 01, 2010 7:00 pm

Arshavin: Nuk kam si ta mbaj mend sezonin e kaluar F.0601134041547_m
Andrei Arshavin ka shprehur shqetësimin për sezonin e kaluar të Arsenalit të cilin e ka quajtur ‘të mjerë’.
Topçinjtë kaluan edhe një sezon pa trofe të fituar dhe përfunduan në pozitën e tretë në Ligën Premier prapa Chelseat dhe Manchester United, ndërsa në Ligën e Kampionëve u eliminuam në çerekfinale.

“Nuk ka pasur diçka të veçantë në sezonin e kaluar në të cilën gjë do të mund të kujtohem. Sezoni ishte normal, madje do ta quaja edhe të mjerë”, ka thënë Arshavin.

Arshavin po ashtu ka shprehur lakminë për bashkë-kombasin e tij Yuri Zhirkov, i cili fitoi Ligën Premier me Chelsean
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Arshavin: Nuk kam si ta mbaj mend sezonin e kaluar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mbani mend!
» Interi, 50 milionë për Van Persien dhe Arshavin
» Guardiola: Ky ‘el Classico’, sikurse ai i kaluar
» Lloris i hapur për të kaluar te United
» Wenger: Dua që Arshavin të qëndrojë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: