Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Krasniqi: Jam i gatshëm t’ia thyejë dhëmbët Thaçit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Krasniqi: Jam i gatshëm t’ia thyejë dhëmbët Thaçit  Empty
MesazhTitulli: Krasniqi: Jam i gatshëm t’ia thyejë dhëmbët Thaçit    Krasniqi: Jam i gatshëm t’ia thyejë dhëmbët Thaçit  I_icon_minitimeWed Jul 06, 2011 9:26 am

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Florin Krasniqi, gjatë një konference për medie të mbajtur të mërkurën para Gjykatës Komunale në Prishtinë, ditën kur pritej të mbahej seanca e padisë që ai kishte bërë ndaj kryeministrit të vendit, Hashim Thaçi, se ky i fundit e kishte quajtur Krasniqin kriminel, ka deklaruar se është i gatshëm për ballafaqim direkt me kryeministrin, madje edhe të ia thyej dhëmbët.

“Unë po du që problemin me të ta zgjidh me drejtësi, por ka edhe forma tjera që unë nuk po i du ato. Unë muj me dal me ja thy edhe dhomt. E meriton. Jo që nuk muj edhe nuk guxoj, dhe jo që se meriton ai edhe banda e tij, por kjo nuk është drejtësi”, ka deklaruar Krasniqi gjatë kësaj konference.

Ndërkaq, Krasniqi ka insistuar që rasti i tij i padisë ndaj kryeministrit Thaçi të merret nga vendorët, e jo nga ndërkombëtarët, raporton Zëri.

Florin Krasniqi, ka ngritur padi në Gjykatën Komunale të Prishtinës ndaj kryeministrit Hashim Thaçi, duke e akuzuar atë për shpifje kundër tij dhe familjes së tij. Ky vendim i Krasniqit erdhi si kundërpërgjigje ndaj akuzave, të cilat ia ka adresuar ndaj tij Partia Demokratike e Kosovës (PDK) me 5 nëntor të vitit të kaluar, përmes një komunikate të publikuar në media.

Në padinë, e cila përfshin gjithsej 14 pika, Krasniqi ka theksuar se akuzat të cilat i janë vënë përsipër atij nëpërmjet komunikatës në fjalë, sipas tij, janë shpifje dhe fyese për të dhe familjen e tij. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Krasniqi: Jam i gatshëm t’ia thyejë dhëmbët Thaçit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vetëvendosje i kundërpërgjigjet Thaçit me vulë
» Thaçit i shtohen “armiqtë”
» I gatshëm për ballafaqim
» Trashëgimtar i Thaçit - Veseli ose Hoxhaj?
» VV: Marrëveshjet janë të Thaçit, jo të popullit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet :: L.VETEVENDOSJE!-
Kërce tek: