Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Fabregas: Në KB nevojitet edhe fat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Fabregas: Në KB nevojitet edhe fat Empty
MesazhTitulli: Fabregas: Në KB nevojitet edhe fat   Fabregas: Në KB nevojitet edhe fat I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 8:58 pm

Fabregas: Në KB nevojitet edhe fat F.0614183557936_m

Mesfushori i Spanjës, Cesc Fabregas, pohon se kombëtarja e tij duhet të ketë fat nëse dëshiron të fitojë trofeun e më të mirit në Afrikën e Jugut.
“Ne do të shohim nëse jemi favoritë kur të fillojmë. Ekipi mendon që nuk jemi favoritë. Ne jemi ekip normal, si të gjithë të tjerët, duhet të shkojmë pak nga pak”.

“Kur e fituam Euro 2008, askush nuk tha asgjë për ne. Ne duhet të jemi të kujdesshëm, të punojmë dalë ngadalë, të mendojmë për ndeshjen e parë dhe më pas të shohim çfarë ndodhë. Të kalojmë fazën grupore është synimi ynë primar”.

“Ekipi kombëtar është pak i ri, por me shumë përvojë. Ka pasur ndryshime në më shumë se gjysmën e skuadrës dhe kemi më shumë lojtarë të rinj. Ne jemi shumë të fokusuar, sikurse në Gjermani. Ne kemi luajtur mirë atje, por u eliminuam në një ndeshje me fat të keq”.

“Ne duhet të mësojmë se, në Botëror, të gjithë do të ta bëjnë të vështirë, pa marrë parasysh se kush është. Përpos se të jesh i mirë, të nevojitet dhe fat, sikurse patëm ne në Euro 2008”, ka thënë Fabregas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Fabregas: Në KB nevojitet edhe fat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kosovës i nevojitet përkrahje që të mos mbetet e izoluar
» Nevojitet gatishmëri politike për luftimin e korrupsionit
» Nevojitet angazhim komunal për procesin e liberalizimit të vizave
» Besim Beqaj edhe ministër, edhe biznesmen
» Tadic: Edhe Evropa, edhe Kosova

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: