Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 26 të vdekur nga një sulm në bankën qendrore irakiane

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

26 të vdekur nga një sulm në bankën qendrore irakiane Empty
MesazhTitulli: 26 të vdekur nga një sulm në bankën qendrore irakiane   26 të vdekur nga një sulm në bankën qendrore irakiane I_icon_minitimeTue Jun 15, 2010 7:52 am

26 të vdekur nga një sulm në bankën qendrore irakiane F.0614121038876_m

Gjatë luftimeve të ashpra dhe një serie sulmesh me bomba rreth Bankës Qendrore irakiane në Bagdad kanë humbur jetën të paktën 26 njerëz dhe më shumë se 60 të tjerë janë plagosur.
Sipas të dhënave të ushtrisë një grup kryengritësish me uniforma të vjedhura u përpoqën të sulmonin ndërtesën. Ishte një përleshje me armë me forcat e sigurisë që zgjati për disa orë, ku më pas tre sulmues shpërthyen lëndën eksplozive që kishin në jelekët e tyre.

Më parë në afërsi të bankës ishin kryer disa sulme me bomba. /DW/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
26 të vdekur nga një sulm në bankën qendrore irakiane
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pakistan, 10 të vdekur nga një sulm me avion pa pilot
» Isa Mustafa, më 7 korrik në bankën e të pandehurit
» Banka Qendrore paralajmëron krizë financiare në Slloveni
» Sulm i ri me gurë në veriun e Mitrovicës
» Pacolli vazhdon lobimin në Afrikën Qendrore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: