Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 “Vetëvendosje”: Qytetarët nuk do të votojnë më për hajna

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

“Vetëvendosje”: Qytetarët nuk do të votojnë më për hajna   Empty
MesazhTitulli: “Vetëvendosje”: Qytetarët nuk do të votojnë më për hajna    “Vetëvendosje”: Qytetarët nuk do të votojnë më për hajna   I_icon_minitimeThu Dec 09, 2010 10:45 am

“Vetëvendosje”: Qytetarët nuk do të votojnë më për hajna   F.1208141044155_m

Lideri i lëvizjes “Vetëvendosje” ka thënë të enjten në Malishevë se qytetarët nuk do të votojnë më për rrena dhe hajna, po për programin e lëvizjes “Vetëvendosje” që do të bëjë negociata për bashkimin me Shqipërinë.
Ai ka thënë se qytetarët nuk do t’i votojnë ata politikanë që dalin e zgërdhihen me një flamur lara lara, e që bëjnë negociata me Beogradin, por do të votojnë për “Vetëvendosjen” që do të bëjë negociata për bashkim me Shqipërinë.

Ndërkaq, Wiliam Walker, ish ambasador i OSBE-së në Kosovë ka thënë se shpesh pyetet nëse Washintoni do të pranojë një qeveri të udhëhequr nga lëvizja “Vetëvendosje”.

Me këtë rast, ai tha se e heq këtë dilemë, pasi sipas tij SHBA-të do ta mbështesin secilën qeveri pavarësisht nga kush udhëhiqet, por që është vullnet i qytetarëve të Kosovës.

Ndërsa, Visar Ymeri ka folur për programin ekonomik, ndërsa në këtë drejtim ka premtuar mbështetje për bujqësi, zhvillim ekonomik dhe krijim të një tregu të përbashkët mbarëkombëtarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
“Vetëvendosje”: Qytetarët nuk do të votojnë më për hajna
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qytetarët jashtë vendit mund të votojnë përmes postës
» Deputetët po votojnë për presidenten e Republikës
» Feith: Qytetarët përfitojnë nga Qendra e shërbimeve
» Mosfunksionimi i gjykatave problem për qytetarët në veri
» Yjet ftojnë qytetarët të shkelmojnë varfërinë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: