Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Cana sjell Galatasarayn në Prishtinë?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Cana sjell Galatasarayn në Prishtinë?  Empty
MesazhTitulli: Cana sjell Galatasarayn në Prishtinë?    Cana sjell Galatasarayn në Prishtinë?  I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 9:53 am

Mesfushori kosovar Lorik Cana ka premtuar se do të sjellë në Prishtinë skuadrën e famshme turke Galatasaray.

“Për tifozët në Shqipëri, sidomos në Kosovë, Galatasaray është më i popullarizuar se sa skuadrat vendore. Madje skuadrat si Barcelona dhe Manchester United kanë më pak tifozë në Kosovë se sa ne. Qëllimi im është që së bashku me Qeverinë e Kosovës të organizoj një ndeshje miqësore ndaj kombëtares së Kosovës e cila do të organizohet në Prishtinë”, theksoi Cana për Gazetefutbol.de.

Titani kosovar shtoi poashtu se ndeshja e cila pritet të zhvillohet në një të ardhme të afërt në stadiumin e Qytetit të Prishtinës, do të shërbejë edhe për çështje bamirësie pasi që të hollat që do të mblidhen t’u shkojnë familjeve të varfra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cana sjell Galatasarayn në Prishtinë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cana një hap më afër Lazios
» Cana, tifozëve: Nuk ndërrohet kombësia
» Cana: Arsenali, klubi im i ardhshëm
» Hagi "kopjon" Kuzhen: Cana në mbrojtje
» Lorik Cana, “Pas futbollit do t’i përkushtohem historisë së kombit shqiptar”

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: