Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Kryeministri Berisha pritet që më 27 janar të përballet me Dick Martyn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Kryeministri Berisha pritet që më 27 janar të përballet me Dick Martyn Empty
MesazhTitulli: Kryeministri Berisha pritet që më 27 janar të përballet me Dick Martyn   Kryeministri Berisha pritet që më 27 janar të përballet me Dick Martyn I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 7:42 am

Tiranë, 11 janar - Deri në datën 24 janar, kur pritet që të fillojë mbledhja në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës, deputetët shqiptarë do përgatisin amendament në rast të votimit të një rezolute së bashku me raportin e Dick Martyt. Kundërsulmin ndaj atyre që i cilëson shpifje të sajuar në Beograd, kryeministri Berisha e njoftoi gjatë mbledhjes së qeverisë së 22 dhjetorit. “Do të insistoj, do të ndërmarrë çdo nismë ligjore në Këshillin e Europës që ky zotëri, nëse është serioz, dhe nuk ka ndërmend të shkruajë dhe ai ndonjë fiksion me këto që publikon, të dorëzojë autoriteteve të EULEX të gjitha provat dhe dëshmitarët”, tha Berisha.
Ndërkohë, më 27 janar, pritet që shefi i qeverisë së Shqipërisë, Sali Berisha, që do ta kryesoi delegacionin shqiptar në Asamblenë e Parlamentare të Këshillit të Europës, të përballet personalisht me anëtarin e asamblesë Marty, në një seancë një orëshe pyetjesh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kryeministri Berisha pritet që më 27 janar të përballet me Dick Martyn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zyrtarë të EULEX-it janë takuar me Dick Martyn
» Bajrush Xhemajli përballet me gjyqin
» Rinumërimi i votave pritet të përfundojë më 3 - 4 janar
» Pritet lirimi i pilotit Xhejms Berisha
» Zvicra kërkon që “ta merr në pyetje” Martyn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: