Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Facebook gjyshja festoi ditëlindjen e 105

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Facebook gjyshja festoi ditëlindjen e 105  Empty
MesazhTitulli: Facebook gjyshja festoi ditëlindjen e 105    Facebook gjyshja festoi ditëlindjen e 105  I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 7:26 am

Ndërmjet më shumë se 500 milionë shfrytëzuesve të Facebookut gjendet edhe Eunice Brillhart nga Ohio, SHBA

Kjo “loke” nuk do të ishte e veçantë në rrjetin social sikur të mos e kishte festuar ditëlindjen e 105 të premten. Edhe pse në shtëpinë e saj ishin mbledhur miq dhe familjarë për t’ia uruar ditëlindjen, gjyshja disa herë gjeti kohë për tu futur në Facebook për të parë se kush ia kishte uruar ditëlindjen.

“Disa njerëz thjeshtë dorëzohen kur plaken. Ulen, flenë dhe nuk bëjnë asgjë. Unë përpiqem të merrem me shumë gjëra, lexoj dhe shikoj TV”, lavdërohet Eunice, e cila nuk ndahet nga Facebooku prej se mbesa e saj ia kishte hapur profilin para disa muajve. ‘Kjo është një gjë e mrekullueshme pasi jam në kontakt me njerëzit që si kam parë me vite”. Përveç se kontakton me miqtë, Eunices në Facebook i pëlqen ti shikoj edhe fotografitë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Facebook gjyshja festoi ditëlindjen e 105
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
»  Gruaja nga Kuba festoi ditëlindjen e 126
» Gjyshja parashutiste
» Super-gjyshja kineze 125-vjeçare
» Gjyshja 85-vjeçare – mbretëresha e hajdutëve
» DJ Gjyshja nisi turneun në Amerikë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: