Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Shpenzon 11 mij euro qe te duket si vajza !!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Shpenzon 11 mij euro qe te duket si vajza !!!!  Empty
MesazhTitulli: Shpenzon 11 mij euro qe te duket si vajza !!!!    Shpenzon 11 mij euro qe te duket si vajza !!!!  I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:14 pm

Shpenzon 11 mij euro qe te duket si vajza !!!!
<BLOCKQUOTE class="postcontent restore ">Njerëzit shpesh mendojnë se Janet dhe Jane Cunliffe janë motra. Kanë gjatësi dhe peshë afërsisht të ngjashme, flokë ta gjata bionde- në shikim të parë askush s’do të mendonte se janë nënë e bijë.
50-vjeçarja britanike Janet Cunliffe, të cilën shpesh e ngatërrojnë me vajzën e saj Jane, ka pranuar se ka shpenzuar më shumë se 11 mijë euro për t’u dukur si vajza e saj 22-vjeçare.

Shpenzon 11 mij euro qe te duket si vajza !!!!  F0417164242192m

Janet ka njoftuar se ndërhyrjet kirurgjike nuk i ka bërë për t’i konkurruar vajzës së saj, por për shkak “të kërkesës së domosdoshme të moshës”.

“Kur kam shikuar se sa tërheqëse është Jane, më është kujtuar vetja në moshën e saj dhe thjeshtë kam dashur të shoh se si do të ishte po të dukesha edhe njëherë ashtu. Kam gjene të mira dhe lëkurë të pastër, megjithatë është dashur të bëhen disa korrigjime”, ka shpjeguar Janet.

Janet i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjike për zmadhimin dhe ngritjen e gjinjve, pastaj tërheqjen e kapakëve të syve dhe zmadhimin e lehtë të buzëve. Pjesën tjetër të parave e ka shpenzuar duke e kthyer trupin në formë dhe duke iu nënshtruar një regjimi tjetër ushqyes. </BLOCKQUOTE>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Shpenzon 11 mij euro qe te duket si vajza !!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vë bast 2.5 euro, fiton 1.6 milion euro
» UNMIK-u shpenzon 40 milionë dollarë në vit
» Vajza që ka alergji nga uji
» Është dy vjeçe por duket si dymuajshe
» Vajza më leshtore në botë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: