Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Berisha: Vrasja e Bin Laden, lajm shumë i mirë për paqen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Berisha: Vrasja e Bin Laden, lajm shumë i mirë për paqen  Empty
MesazhTitulli: Berisha: Vrasja e Bin Laden, lajm shumë i mirë për paqen    Berisha: Vrasja e Bin Laden, lajm shumë i mirë për paqen  I_icon_minitimeMon May 02, 2011 11:17 am

Kryeministri Sali Berisha e konsideroi të hënën një lajm të mirë vrasjen e Osama Bin Ladenit.

“Një lajm shumë i mirë për paqen dhe luftën kundër terrorizmit”, tha Berisha për mediat. Ekzekutimi i autorit organizator të atentatit të 11 tmerrshëm të shtatorit është një sukses për mbarë botën, nënvizoi kryeministri shqiptar.

“Është sukses i SHBA-së dhe presidentit Obama dhe ngushëllimi më i mire për mijëra familje të njerëzve që humbën jetën në aktet terroriste të Bin Ladenit", theksoi Berisha, pak orë pas publikimit të lajmit se trupat amerikane kanë vrarë në Pakistan një nga drejtuesit më të egër të terrorizmit./Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Berisha: Vrasja e Bin Laden, lajm shumë i mirë për paqen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» James Berisha ka pritur më shumë ndihmë nga Qeveria
» Sa më shumë lëngje, aq më mirë
» Vritet Osama bin Laden
» Pse nuk u parandalua vrasja e Diana Kastratit
» Dënohet vrasja e Salkovicit dhe plagosja e Islamovicit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: