Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Rimartohen pas 57 vjet ndarje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Rimartohen pas 57 vjet ndarje  Empty
MesazhTitulli: Rimartohen pas 57 vjet ndarje    Rimartohen pas 57 vjet ndarje  I_icon_minitimeFri Jan 28, 2011 6:22 pm

Londër, 27 janar - Britanikët Leslie (93) dhe Elsie Harper (90) pas 57 vjet ndarje janë bashkuar sërish.
Ata u divorcuan më 1954 pas 9 vjet martese dhe u betuan se nuk do të flasin më kurrë. Të dytë u martuan me partnerë të rinj në vitet ’60. Burri i Elsien, Peter Dunn, vdiq më 2002, ndërsa gruaja e Lesliet, Muriel, vdiq më 2004. Atëherë Leslie thirri Elsien.
Çifti nuk fliste, edhe pse vajza e tyre Pauline ishte në kontakt me të dy. Ata u njohën më 1937. Elsie thotë se pas divorcit ishte shumë e zemëruar në ish-bashkëshortin dhe nuk dëshironte asnjë kontakt me të. Thotë se nuk ka ndryshuar shumë, transmeton “Daily Mail”.
“Kur e pashë u ndjeva 50 vjet më e re. Unë i kisha shkatërruar të gjitha fotot e martesës sonë, ndërsa Leslie i kishte ruajtur. Mendoj se nuk kemi ndjerë njëri tjetrin dhe se dashuria e vërtetë zgjatë përgjithmonë”, tha Elsie
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rimartohen pas 57 vjet ndarje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Petrovic: Nuk do të ketë ndarje të Kosovës
» Dacic: Ndarje, s'ka rrugë tjetër
» Peshkatar që 70 vjet dhe nuk di të notojë
» As ndarje të Kosovës as shkëmbim territoresh me Serbinë
» Prostituta më e moshuar në botë ka 96 vjet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: