Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Thaçi: Tadicin e kam takuar disa herë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Thaçi: Tadicin e kam takuar disa herë  Empty
MesazhTitulli: Thaçi: Tadicin e kam takuar disa herë    Thaçi: Tadicin e kam takuar disa herë  I_icon_minitimeThu Sep 15, 2011 4:24 pm

Kryeministri Hashim Thaçi, nuk ka mohuar se ka pasur takime me presidentin serb, Boris Tadic.

Në një intervistë për Kosova Sot, kryeministri Thaçi ka thënë se nuk kanë qenë vetëm dy takime, ashtu siç raportonte Wikileaks, por disa sosh.

“E vërteta është se nuk jam takuar dy herë, por ka pasur më shumë takime në konferencat e ndryshme ndërkombëtare edhe në Vjenë, edhe në Bruksel edhe në Nju Jork dhe vende të tjera. Ato kanë qenë konferenca ndërkombëtare ku nuk kanë munguar as shtrëngimi i dorës”, është shprehur Thaçi.

Kryeministri i Kosovës theksoi se ai duhet të sillet si burrë shteti e jo si qyqar. “Nuk ka se çfarë të fshihet, nuk jemi të vetmit që jemi takuar me presidentin Tadic në Vjenë, New York dhe Bruksel. Kemi pasur edhe dreka, edhe darka tërë delegacioni kosovar”, deklaroi Thaçi. /Telegrafi/


Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Thaçi: Tadicin e kam takuar disa herë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pohor bisedon me Tadicin, do të takohet me Thaçin
» Zyrtarë të EULEX-it janë takuar me Dick Martyn
» Jahjaga sërish e lë në shtëpi Tadicin
» “Inati” e ndalë Tadicin në Beograd
» BE pengon Tadicin për ndarjen e Kosovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: